Алоқа

Саволингиз борми?

Биз билан боғланинг

Phone: +998 78 129 40 40

Манзил

100121, Тoшкент шаҳри, Яккасарой тумани, Усмон Носир кўчаси, 156 уй

Электрон манзил

info@ytit.uz

 

Ректорат

Исм Лавозими E-mail Ички рақам
1 Prof. Janpolat Kudaybergenov Ректор j.kudaybergenov@ytit.uz 100
2 Prof. Djo Byong Ryol Ўқув ишлари бўйича проректор j.byouncryeol@ytit.uz 134
3 Prof. Djamshid Kaniev Инновация ва илмий ишлар бўйича проректор j.kaniyev@ytit.uz 146
4 Sharifbay Badalov Молия ва хўжалик ишлар  бўйича менежер sh.badalov@ytit.uz 707

Бўлим раҳбарлари

5 Farrukh Sulaymonov Кадрлар бўлими бошлиғи hr@ytit.uz 114
6 Roman Allabergenov Ўқув-услубий бўлим бошлиғи ark@ytit.uz 123
7 Jurabek Kurbanbaev Бош ҳисобчи j.kurbanbayev@ytit.uz 118
8 Zuxra Jumaeva Бош ҳисобчи ўринбосари z.jumayeva@ytit.uz 119
9 Jamollidin Xashimov Стратегик режалаштириш бўлими бошлиғи j.xoshimov@ytit.uz 120
10 Sarvarbek Rakhmatillaev Халқаро ҳамкорлик бўлими бошлиғи в.б. s.rakhmatillaev@ytit.uz 126
11 Farxod Niyazov Таълим сифатини назорат қилиш бўлими f.niyazov@ytit.uz 107
12 Islam Abdulkasimov Техник таъминот бўйича менежер i.abdulkasimov@ytit.uz 122
13 Nigora Akhmedova Ахборот-ресурс марказининг раҳбари n.axmedova@ytit.uz 112
14 Shoira Xamraeva Талабалар билан ишлаш бўлими Sh.xamrayeva@ytit.uz 159
15 Gulchehrabonu Isamova Илмий бўлим g.isamova@ytit.uz  
16 Illarion Li Тизим маъмури leeig@ytit.uz 109
17 Husniddin Fahritdinov Инновация маркази x.faxritdinov@ytit.uz  
18 Marat Muhsinov Хавфсизлик m.muxsinov@ytit.uz 111
19 Miryoquv Mirzahmedov Узлуксиз таълим маркази m.mirzakhmedov@ytit.uz 158

Йўналиш раҳбарлари

20 Aziz Aripov Кечки таълим a.aripov@ytit.uz 115
21 Vosikov Ulugbek Сиртқи таъли uva@ytit.uz 128, 163, 164
22 Аkmal Аllakuliev Бухгалтерия,  Банк иши ва Молия a.allakuliyev@ytit.uz 137
23 Mashrab Berdikulov Бизнесни бошқариш ва Халқаро иқтисодий муносабатлар  m.berdikulov@ytit.uz 132
24 Kamoladdin Saidov Архитектура ва шаҳарсозлик ва Қурилиш k.saidov@ytit.uz 131
25 Nurbek Meyliev Туризм ва Халқаро маркетинг n.meyliyev@ytit.uz 130
26 Ilkhom Mamayunusov Муқобил энергия, Лифт муҳандислиги, Ахборот тизимлари муҳандислиги i.mamayunusov@ytit.uz 144
27 Fotima Аzimova Либослар дизайни f.azimova@ytit.uz 133
28 Begzoda Аskarova Чирой эстетикаси b.askarova@ytit.uz 151
29 Makhammadiev Abror Мактабгача таълим ва Бошланғич таълим a.maxammadiyev@ytit.uz 110
30 Butaev Utkirbek English Education ва Корейс тили филологияси o.botayev@ytit.uz 160

Кафедра мудирлари

31 Elina Tovmasyan Инглиз тили e.tovmasyan@ytit.uz 138
32 Durdona Ergasheva Корейс тили d.ergasheva@ytit.uz 139
33 Khalmurza Sagidullaev Аниқ фанлари kh.sagidullayev@ytit.uz 148
34 Mukarrama Berdieva Рус тили m.berdiyeva@ytit.uz 149
35 Jobir Axmedov Ижтимоий ва гуманитар фанлар 12.1-06_AJM_1@ytit.uz 150
36 Shokhjahon Elmurodov Бухгалтерия, Банк ва Молия sh.elmurodov@ytit.uz 156
37 Omonullokhon Akhmedov Иқтисодиёт o.axmedov@ytit.uz 140