Алоқа

Саволингиз борми?

Биз билан боғланинг

Phone: +998 78 129 40 40

Манзил

Усмон Носир кўчаси,  156 уй. 100121 Тoшкент

Электрон манзил

info@ytit.uz

 

Ректорат

Исм Лавозими E-mail Ички рақам
1 Prof. Janpolat Kudaybergenov Ректор j.kudaybergenov@ytit.uz 100
2 Prof. Djo Byong Ryol Проректор j.byouncryeol@ytit.uz 134
3 Prof. Djamshid Kaniev Проректор j.kaniev@ytit.uz 146
4 Sharifbay Badalov Проректор sh.badalov@ytit.uz 707
5 Sarvar Khalikov Консультант-проректор s.khalikov@ytit.uz 155

Бўлим раҳбарлари

6 Farrukh Sulaymonov Кадрлар бўлими бошлиғи hr@ytit.uz 114
7 Roman Allabergenov Ўқув-услубий бўлим бошлиғи ark@ytit.uz 123
9 Jurabek Kurbanbaev Бош ҳисобчи j.kurbanbayev@ytit.uz 118
10 Zuxra Jumaeva Бош ҳисобчи ўринбосари z.jumayeva@ytit.uz 119
11 Jamollidin Xashimov Стратегик режалаштириш бўлими бошлиғи j.xoshimov@ytit.uz 120
12 Medd Graeme Узлуксиз таълим марказининг раҳбари m.graeme@ytit.uz 105
13 Zilola Saidova Таълим сифатини бошқариш бўлими бошлиғи z.saidova@ytit.uz 147
14 Sarvarbek Rakhmatillaev Халқаро ҳамкорлик бўлими бошлиғи в.б. s.rakhmatillaev@ytit.uz 126
15 Nigora Akhmedova Ахборот-ресурс марказининг раҳбари n.axmedova@ytit.uz 112
16 Islam Abdulkasimov Техник-иқтисодий бўлим бошлиғи i.abdulkasimov@ytit.uz 122

Йўналиш раҳбарлари

17 Aziz Aripov Кечки таълим a.aripov@ytit.uz 115
18 Аbduboriy Xabibullaev Сиртқи таъли a.habibullayev@ytit.uz 128
19 Аkmal Аllakuliev Бухгалтерия,  Банк иши ва Молия a.allakuliyev@ytit.uz 137
20 Mashrab Berdikulov Бизнесни бошқариш ва Халқаро иқтисодий муносабатлар  m.berdikulov@ytit.uz 132
21 Kamoladdin Saidov Архитектура ва шаҳарсозлик ва Қурилиш k.saidov@ytit.uz 131
22 Nurbek Meyliev Туризм ва Халқаро маркетинг n.meyliyev@ytit.uz 130
23 Ilkhom Mamayunusov Муқобил энергия ва Корейс филологияси i.mamayunusov@ytit.uz 144
24 Fotima Аzimova Либослар дизайни f.azimova@ytit.uz 133
25 Begzoda Аskarova Чирой эстетикаси b.askarova@ytit.uz 151
26 Manzura Rustamova Мактабгача таълим ва Бошланғич таълим m.rustamova@ytit.uz 110

Кафедра мудирлари

27 Elina Tovmasyan Инглиз тили e.tovmasyan@ytit.uz 138
28 Durdona Ergasheva Корейс тили d.ergasheva@ytit.uz 139
29 Khalmurza Sagidullaev Аниқ фанлари kh.sagidullayev@ytit.uz 148
30 Mukarrama Berdieva Рус тили m.berdiyeva@ytit.uz 149
31 Dilfuza Inogamova Ижтимоий ва гуманитар фанлар d.inogamova@ytit.uz 150
32 Shokhjahon Elmurodov Молия sh.elmurodov@ytit.uz 156
33 Omonullokhon Akhmedov Иқтисод  o.axmedov@ytit.uz 140