Алоқа

Саволингиз борми?

Биз билан боғланинг

Phone: +998 78 129 40 40

Манзил

Усмон Носир кўчаси,  156 уй. 

Электрон манзил

info@ytit.uz

 

 Тошкентдаги Ёожу техника институти ходимлари учун алоқа маълумотлари. 

Исм Лавозими E-mail Ички рақам
1 Prof. Janpolat Kudaybergenov Ректор j.kudaybergenov@ytit.uz 100
2 Prof. Djo Byong Ryol Проректор j.byouncryeol@ytit.uz 134
3 Prof. Djamshid Kaniev Проректор j.kaniev@ytit.uz 146
4 Badalov Sharif Проректор sh.badalov@ytit.uz 707
5 Sarvar Khalikov Консультант-проректор s.khalikov@ytit.uz 155
6 Sulaymanov Farux Кадрлар бўлими бошлиғи hr@ytit.uz 114
7 Roman Аllaberganov Ўқув-услубий бўлим бошлиғи ark@ytit.uz 123
8 Аripov Аziz Жамоатчилик билан алоқалар бўлими бошлиғи a.aripov@ytit.uz 115
9 Jurabek Kurbanbaev Бош ҳисобчи j.kurbanbayev@ytit.uz 118
10 Zuxra Jumaeva Бош ҳисобчи ўринбосари z.jumayeva@ytit.uz 119
11 Jamollidin Xashimov Стратегик режалаштириш бўлими бошлиғи j.xoshimov@ytit.uz 120
12 Аbduboriy Xabibullaev Талабалар билан ишлаш бўлими бошлиғи a.habibullayev@ytit.uz 128
13 Medd Graeme Узлуксиз таълим марказининг раҳбари m.graeme@ytit.uz 105
14 Аkmal Аllakuliev Халқаро ҳамкорлик бўлими бошлиғи a.allakuliyev@ytit.uz 137
15 Zilola Saidova Таълим сифатини бошқариш бўлими бошлиғи z.saidova@ytit.uz 147
16 Mashrab Berdikulov “Бизнесни бошқариш” ва “Халқаро иқтисодий муносабатлар” йўналиш раҳбари m.berdikulov@ytit.uz 132
17 Kamoladdin Saidov “Архитектура ва шаҳарсозлик” ва “Қурилиш” йўналиш раҳбари k.saidov@ytit.uz 131
18 Nurbek Meyliev “Туризм” ва “Халқаро маркетинг” йўналиш раҳбари n.meyliyev@ytit.uz 130
19 Ilxom Mamayunusov “Муқобил энергия” ва “Корейс филологияси” йўналиш раҳбари i.mamayunusov@ytit.uz 144
20 Fotima Аzimova “Либослар дизайни” йўналиш раҳбари f.azimova@ytit.uz 133
21 Begzoda Аskarova “Чирой эстетикаси” йўналиши раҳбари b.askarova@ytit.uz 151
22 Manzura Rustamova “Мактабгача таълим” ва “Бошланғич таълим” йўналишлари раҳбари m.rustamova@ytit.uz 110
23 Elina Tovmasyan “Инглиз тили” кафедраси мудири e.tovmasyan@ytit.uz 138
24 Durdona Ergasheva “Корейс тили” кафедраси мудири d.ergasheva@ytit.uz 139
25 Xalmurza Sagidullaev “Аниқ фанлари” кафедраси мудири kh.sagidullayev@ytit.uz 148
26 Mukarrama Berdieva “Рус тили” кафедраси мудири m.berdiyeva@ytit.uz 149
27 Dilfuza Inogamova Ижтимоий ва гуманитар фанлар кафедраси мудири d.inogamova@ytit.uz 150
28 Komila G’ulomova Ахборот-ресурс марказининг раҳбари k.gulomova@ytit.uz 112
29 Islom Аbulqosimov Техник-иқтисодий бўлим бошлиғи i.abdulkasimov@ytit.uz 122